Шановні друзі!
 

http://kalush-plast.at.ua/_nw/0/s65481.jpgЩиросердечно вітаю Вас із світлим та величним святом Христового Воскресіння, яке уособлює, перемогу віри, надії та любові, торжество істини та справедливості, праведності і величі духу. Кожен із нас сприймає його із відкритою душею і чистим серцем, почуттям радісної благодаті та очищення, віри у краще майбутнє.

Нехай свято Воскресіння Христового наповнює Ваше життя світлом і радістю, додає наснаги та енергії, а ваше серце буде сповнене вірою у перемогу добра, як сповнені цим світлі миті Великодня! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

 

 

З Воскресінням Христовим щиро Вас вітаю!
Жити в радості й любові від душі баж ... Читати далі »
Просмотров: 472 | Добавил: Fizik | Дата: 04.05.2013

mishenДжерело: Новини науки і техніки

Лазерна система, змонтована на території американського наукового комплексу National Ignition Facility (NIF), встановила рекорд потужності імпульсу. Дію системи забезпечують 192 лазерних пучка. Створення такої складної і надзвичайно дорогої збірки цілком виправдано: з її допомогою вчені хочуть запалити інерційних термоядерний синтез.

Реакція синтезу вимагає зближення двох легких ядер (в нашому випадку – дейтерію і тритію) на фемтометрові відстані, на яких проявляють себе ядерні сили. Лазерне випромінювання співробітники NIF хочуть направити на металевий циліндр з розташованою усередині нього сферою з берилієвої оболонкою і дейтерій-тритієвим наповнювачем. Циліндр при цьо ... Читати далі »

Просмотров: 382 | Добавил: Fizik | Дата: 01.05.2013

космічний корабельДжерело: InfoNova.org.ua

За матеріалами: dailytechinfo.org

Дослідники і вчені з Вашингтонського університету займаються розробкою технологій і рішень, які можуть лягти в основу конструкції космічного корабля, який приводиться в рух енергією, що одержується від реакції ядерного синтезу. Використання ядерного синтезу у якості джерела енергії дозволить подолати безліч труднощів і проблем, які роблять на даний час неможливими тривалі польоти людей у відкритий космос, серед яких можна виділити тривалий час перебування у дорозі, непомірні витрати на здійснення таких польотів і чималий ризик для здоров'я людей.

"У людей зараз не вийде податися далеко у глибини космосу за доп ... Читати далі »

Просмотров: 381 | Добавил: Fizik | Дата: 01.05.2013

ядро ЗемліДжерело: InfoNova.org.ua

За матеріалами: globalscience.ru

Науковці визначили, що температура у центрі Землі становить 6000 градусів за Цельсієм, що на 1000 градусів гарячіше, ніж було визначено у ході попереднього експерименту, що проходив 20 років тому. Нові значення підтверджують геофізичну модель, згідно з якою різниця температури між твердою корою і мантією повинна становити, щонайменше, 1500 градусів, щоб пояснити наявність магнітного поля Землі. Більше того, вченим вдалося визначити, чому у ході попереднього експерименту було отримано занижене значення. 

Дослідницьку команду очолювала Агнес Дюваль із Французької технологічної організації CEA.

Для відтворення температур ... Читати далі »

Просмотров: 393 | Добавил: Fizik | Дата: 01.05.2013

229d43c826_186060Джерело: Новини науки і техніки

Не встигли вчені, що працюють з найдорожчим науковим експериментом в світі, відкрити бозон Хіггса, як тут же перемістили фокус своєї уваги на ще одне захоплююче завдання: пошук таємничої темної матерії.

Великий адронний коллайдер з лабораторії ЦЕРН, неподалік від Женеви, буде оновлено до закінчення цього десятиліття, що обійдеться в 2,8 мільярдів доларів і дозволить знайти відповіді на найбільші загадки Всесвіту.

Фізики вважають, що саме темна матерія не дає Всесвіту розлетітися. На її частку доводиться 84 відсотки від всієї матерії, і не дивлячись на це, її так і не вдалося побачити, адже вона не створює і не відображає світло.

... Читати далі »

Просмотров: 335 | Добавил: Fizik | Дата: 18.04.2013

« 1 2 ... 9 10 11 12 »